COB LED + LED nabíjacie pracovné svietidlo P4518, 380 lm,2500 mAh

Kód: 17600
Neohodnotené
Značka: EMOS
€22,50 / ks €18,75 bez DPH
Skladom (3 ks)

 Univerzálne nabíjacie svietidlo P4518 ideálnym riešením. Je totiž odolné proti prachu, špine a vode (IP43). Okrem toho je aj nárazuvzdorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjacie svietidlo P4518

Poznáte to. Ste sústredený na prácu a zrazu vám chýba silné svetlo. Nie je nad to, keď máte po ruke univerzálne svietidlo. Zavesíte, rozsvietite, natočíte správnym smerom a môžete pokračovať v tom, čo ste začali. Nech už robíte čokoľvek - pracujete v dielni na výrobe nového kusu nábytku, alebo napríklad treba zatĺcť kolíky pri stane.

Potrebujete pri práci dobre vidieť? Pracovné svietidlo P4518 sa stane vaším skvelým univerzálnym pomocníkom, ktoré umiestnite vďaka háku alebo magnetu prakticky kdekoľvek.

Rýchle nabitie doma aj v aute

Svietidlo P4518 je univerzálne po všetkých stránkach. Starosti s kupovaním batérií hoďte za hlavu. Ľahko ho nabijete pomocou napájacieho zdroja priamo zo siete (100-240 V) alebo cez zásuvku zapaľovača v aute (12/24 V DC).

O stave nabitia vás informuje LED kontrolka - červená farba sa po úplnom nabití zmení na zelenú.

Vodeodolné svietidlo, ktoré vás nesklame

Nie je nad to, keď vám pri práci, stanovaní alebo na výlete začne pršať a vy si aj tak môžete dovoliť posvietiť. Svietidlo P4518 je vodeodolnéStupeň krytia IP43 znamená odolnosť proti vniknutiu vodnej triešte v množstve 10 litrov za minútu a tlaku 80-100 kN/m2 po dobu najmenej 5 minút. Vďaka tomu vás neprekvapí ani mierny dážď alebo nečakaná letná búrka.

Dostatočný výkon

Svietidlo je skvelým pomocníkom pri osvetlení širokej plochy. Zdrojom svetla je COB LED, ktoré dosvieti na vzdialenosť až 26 m, a 6 LED diód s dosvitom 25 m. Maximálny svetelný tok svietidla je 380 lm. Pri plnom nabití batérie vydrží COB LED zdroj nepretržite svietiť 3,5-7 hodín (v závislosti od zvoleného režimu) a až 25 hodín pri svietení pomocou zdroja svetla s 6 LED diódami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: