CREE LED + COB LED čelovka P3531, 330 lm, 65m, 3× AAA

Kód: 17802
Neohodnotené
Značka: EMOS
€12 / ks €10 bez DPH
Skladom (2 ks)

Výkonná vodeodolná čelovka vám nepokazí ani minútu času stráveného v prírode. 

Detailné informácie

Podrobný popis

maximálny dosvit 65 m
maximálny svetelný tok 330 lm
nabíjací nie
napájanie 3× AAA + 1× CR2032 (súčasť balenia)

 

CREE LED čelovka zrodená pro outdoor

Táto výkonná vodeodolná čelovka vám nepokazí ani minútu času stráveného v prírode. Tvorí ju nielen bezkonkurenčná CREE LED (uprostred), ale aj COB LED (žltá plocha okolo). Ovládate ich pomocou 2 červených samostatných tlačidiel v hornej časti. Vďaka maximálnemu svetelnému toku 330 lm si s ňou posvietite do vzdialenosti až 65 m.

S bielym, zeleným aj s červeným svetlom

Okrem klasického bieleho režimu má ďalšie 2 naviac. Rybársku čelovku z nej robí červené svietenie, ktoré ryby neruší a rybárovi poskytuje dostatok svetla pri čakaní na úlovok (bez toho, aby  po zhasnutí čelovky bojoval s dočasnou slepotou). Zelené svetlo je zásadne zase pre poľovníkov, pretože neplaší zver.

S červeným svetlom aj vzadu

Čelovka P3531 je za tmy dobrým pomocníkom nielen preto, že doširoka aj ďaleka osvieti priestor pred vami, ale navyše vás jej zadné výstražné svetlo zviditeľní pre okolie (napríklad pri večerných návratoch domov). Poháňa ho len 1 gombíková batéria, súčasť balenia, a vie svietiť aj blikať.

3 háky na upevnenie na helmu

Pri rade voľnočasových aktivít – horolezectvovysokohorská turistika alebo jaskyniarstvo – sa bez helmy na hlave nezaobídete (teda ak si vážite svojho života). Aby ste sa vybraným koníčkom mohli venovať naplno aj vo večerných hodinách, je táto kvalitná čelovka vybavená 3 hákmi. Pomocou nich si ju pevne pripevníte na prilbu, odkiaľ sa ani nehne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: