CREE + SMD LED nabíjatelná čelovka P3535, 110 lm, 55m, Li-Pol 850 mAh

Kód: 22806
Neohodnotené
Značka: EMOS
€13,10 / ks €10,92 bez DPH
Skladom (>3 ks)

Multifunkčná nabíjacia čelovka 3v1

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná nabíjacia čelovka 3v1

EMOS P3535 sa stane verným pomocníkom každého športovca, cestovateľa a objaviteľa. Skvelú viditeľnosť za každej situácie zaisťujú jej 3 režimy svietenia: 100%, 50% a rozptýlené svetlo. V prvých dvoch prípadoch vás poteší ostrým svetelným kužeľom zásluhou super výkonného CREE LED čipu. Rozptýlené svetlo oceníte zase v situáciách, kedy  namiesto diaľok bude dôležitejšie poriadne zmapovať okolie. Navyše, jednoduchou výmenou zadného dielu (jednoduchým otočením o 90°) ju premeníte na výkonné svietidlo do ruky, do vrecka, na batoh, alebo na luxusné stropné svietidlo do stanu.

USB nabíjanie má mnoho výhod

Zásluhou originálneho konštrukčného riešenia je veľká len ako na sebe položené 2 škatuľky zápaliek (45 × 45 × 30 mm) a váži iba 64 g. Spotrebovanú energiu jej dodáte pohodlne pomocou micro USB káblu - z notebooku, USB nabíjačky alebo powerbanky. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a jednoduchému ovládaniu má úspech nielen u cestovateľov „naľahko“, ale aj ako bežecká čelovka (aspoň priemernému bežcovi vydrží svietiť celý maratón) alebo detská čelovka (prispôsobí sa veľkosti každej hlavy, a navyše rodičov nezabolí, keď ju deti zabudnú vypnúť a zbytočne sa vybije).

Tradične: na hlavu

Prvý z vymeniteľných zadných dielov vám umožňuje to, k čomu je prevažne predurčená - upevniť si ju na hlavu. Štýlový reflexný pásik je k tomuto komponentu pevne pripevnený, vďaka čomu si pri výmene zadných dielov neposuniete jeho dĺžku nastavenú na obvod svojej hlavy. Navyše predná časť sa dá vyklopiť v uhle 0-90°, takže si nezablokujete krk, až si budete svietiť dlhšiu dobu pod nohy.

Nabíjacia čelovka

Na jej prevádzku nepotrebujete žiadne tužkové ani mikrotužkové batérie, ktoré sú neekologické a z hľadiska moderných technológií aj zastarané. Na výlet alebo dlhšiu výpravu si stačí zbaliť iba micro USB kábel a nabitú powerbanku, s ktorej pomocou dobijete aj mnohé ďalšie zariadenia - mobil alebo čítačku kníh.

Super výkonné CREE LED čipy

Kľúčovým prvkom profesionálneho svietidla je nepochybne jej čip. CREE LED vás uchváti svojou vysokou svietivosťouextrémnym dosvitom aj príjemným rozptylom svetla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: