O nás

Firma Unitech bola založená v roku 1999. Na začiatku bola činnosť firmy zameraná hlavne na predaj zváracej, brúsnej techniky a elektroinštalačného materiálu.

 

Otvorením maloobchodnej predajne na Námestí Slobody 1000 vo Vranove nad Topľou v roku 2001 sme ponuku postupne rozšírili o predaj elektrospotrebičov pre domácnosť, náhradných dielov pre spotrebiče, audio-video techniky, komponentov pre príjem satelitného a televízneho signálu a jeho rozvodov, meraciu a regulačnú techniku.

 

V rámci rozširovania a skvalitňovania služieb zákazníkom sme v marci 2007 zriadili novú predajňu na Čemernianskej ulici č.36 vo Vranove nad Topľou, kde sme vo väčších obchodných priestoroch ponúkali podobnú skladbu výrobkov, ale v podstatne širšom sortimente. Hlavným zámerom bolo špecializovať sa na auto-Hi-Fi techniku a na potreby pre rádioamatérov, čo v našom regióne trocha chýbalo. V januári 2011 sme rozšírili predajňu na Čemernianskej ulici o ďalších 100m2 predajnej plochy. 

 

V apríli 2014 sme predajňu presťahovali z Čemernianskej ulice do vlastných priestorov na Prešovskej ulici vo Vranove nad Topľou. Vzhľadom na podstatne väčšie priestory sme zároveň rozšírili ponuku o nový sortiment  tovarov. V súčasnosti majú v našej ponuke najväčšie zastúpenie elektroinštalačný materiál  aj komponenty pre výpočtovú a zabezpečovaciu techniku, predaj a montáž satelitnej techniky.

 

Našou hlavnou náplňou je maloobchodný predaj všetkého tovaru, ktorý nejako súvisí s elektrotechnikou a e-shop so zásielkovou službou. Špecializujeme sa na predaj satelitnej, anténnej, ozvučovacej a spájkovacej techniky, elektrosúčiastok, káblov, meracích prístrojov, detektorov, LED žiaroviek, pásikov a diód, konektorov, náradie, teplomerov a výrobkov spotrebnej elektroniky .

 

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sa snažíme stále zlepšovať naše služby a ponúkať čo najlepšiu kvalitu za primerané ceny.

 

V galérii je krátky pohľad na predajne na ulici Prešovská 1128/32A a  na  Námestí Slobody 1000 vo Vranove nad Topľou.