O nás

Firma Unitech bola založená v roku 1999. Na začiatku bola činnosť firmy zameraná hlavne na predaj zváracej, brúsnej techniky a elektroinštalačného materiálu.

 

Otvorením maloobchodnej predajne na Námestí Slobody 1000 vo Vranove nad Topľou v roku 2001 sme ponuku postupne rozšírili o predaj elektrospotrebičov pre domácnosť, náhradných dielov pre spotrebiče, audio-video techniky, komponentov pre príjem satelitného a televízneho signálu a jeho rozvodov, meraciu a regulačnú techniku.

 

V rámci rozširovania a skvalitňovania služieb zákazníkom sme v marci 2007 zriadili novú predajňu na Čemernianskej ulici č.36 vo Vranove nad Topľou, kde sme vo väčších obchodných priestoroch ponúkali podobnú skladbu výrobkov, ale v podstatne širšom sortimente. Hlavným zámerom bolo špecializovať sa na auto-Hi-Fi techniku a na potreby pre rádioamatérov, čo v našom regióne trocha chýbalo. V januári 2011 sme rozšírili predajňu na Čemernianskej ulici o ďalších 100m2 predajnej plochy. 

 

V apríli 2014 sme predajňu presťahovali z Čemernianskej ulice do vlastných priestorov na Prešovskej ulici vo Vranove nad Topľou. Vzhľadom na podstatne väčšie priestory sme zároveň rozšírili ponuku o nový sortiment  tovarov. V súčasnosti majú v našej ponuke najväčšie zastúpenie elektroinštalačný materiál  aj komponenty pre výpočtovú a zabezpečovaciu techniku, predaj a montáž satelitnej techniky.

 

Našou hlavnou náplňou je maloobchodný predaj všetkého tovaru, ktorý nejako súvisí s elektrotechnikou a e-shop so zásielkovou službou. Špecializujeme sa na predaj satelitnej, anténnej, ozvučovacej a spájkovacej techniky, elektrosúčiastok, káblov, meracích prístrojov, detektorov, LED žiaroviek, pásikov a diód, konektorov, náradie, teplomerov a výrobkov spotrebnej elektroniky .

 

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sa snažíme stále zlepšovať naše služby a ponúkať čo najlepšiu kvalitu za primerané ceny.

 

V galérii je krátky pohľad na predajne na ulici Prešovská 1128/32A a  na  Námestí Slobody 1000 vo Vranove nad Topľou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie