Brúska Worcraft AG24-230A, 2350W, 230 mm,uhlová, SoftSTART, PLU 34536
Kód: 113394
Skladom (3 ks)
230VAC, 2350W, 230mm
  • PLU kód: 34536
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre
Kvalitná brúska je nevyhnutným doplnkom každého majstra, či domáceho kutila. Elektrická uhlová brúska Worcraft AG24-230A je vhodná na prácu s kovovým materiálom ale tiež betónom, či dlaždicami. Uhlová brúska slúži na rezanie, čistenie a brúsenie kovov, betónu, alebo dlaždíc bez použitia vody. O skvelý chod sa postará výkonný 2350 W motor. V prednej časti brúsky sa nachádza brúsny kotúč, ktorý si viete po opotrebovaní jednoducho vymeniť za nový s maximálnym priemerom 230 mm.
Voľnobežné otáčky brúsky dosahujú 6600 min-1. Čierna plastová rúčka slúži pre lepšie uchopenie, vďaka čomu bude brúsenie jednoduchšie a pohodlnejšie. Brúsku stačí zapojiť do 230 V siete a môžete začať pracovať. Vďaka hmotnosti iba 5,3 Kg bude manipulácia s brúskou jednoduchá. Oceníte tiež funkciu plynulého rozbehu Soft Start.
Max. priemer kotúča: 230 mm
Menovitý príkon: 2 350 W
Voľnobežné otáčky: 6 600 min-1
Hmotnosť (kg): 5,3
Závit vretena: M14
Typ napájania: zo siete (230V)