Brúska Worcraft AG24-230H, 2400W, 230 mm,uhlová, SoftSTART, PLU 34537
Kód: 113407
Skladom (2 ks)
230VAC, 2400W, 230mm, SoftSTART
  • PLU kód : 34537
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre
Kvalitná brúska je nevyhnutným doplnkom každého majstra, či domáceho kutila. Elektrická uhlová brúska Worcraft AG24-230H je vhodná na prácu s kovovým materiálom ale tiež betónom, či dlaždicami. Uhlová brúska slúži na rezanie, čistenie a brúsenie kovov, betónu, alebo dlaždíc bez použitia vody. O skvelý chod sa postará výkonný 2400 W motor. V prednej časti brúsky sa nachádza brúsny kotúč, ktorý si viete po opotrebovaní jednoducho vymeniť za nový s maximálnym priemerom 230 mm.
Voľnobežné otáčky brúsky dosahujú 6600 min-1. Čierna plastová rúčka slúži pre lepšie uchopenie, vďaka čomu bude brúsenie jednoduchšie a pohodlnejšie. Brúsku stačí zapojiť do 230 V siete a môžete začať pracovať. Vďaka hmotnosti iba 5,8 Kg bude manipulácia s brúskou jednoduchá. Oceníte tiež funkciu plynulého rozbehu Soft Start.
Max. priemer kotúča: 230 mm
Menovitý príkon: 2 400 W
Voľnobežné otáčky: 6 600 min-1
Hmotnosť (kg): 5,8
Závit vretena: M14
Kufor: Nie
Typ napájania: zo siete (230V)