CREE LED nabíjacie kovové svietidlo Ultibright 80, 600lm

Kód: 25895
Neohodnotené
Značka: EMOS
€41,80 / ks €34,83 bez DPH
Skladom (>3 ks)

Kompaktné, odolné a spoľahlivé – práve týmito vlastnosťami sa vyznačuje LED svietidlo EMOS z profi radu Ultibright.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnové svietidlá s elegantným červeným prstencom sú vyrobené z odolného kovu. Spoľahlivo tak zvládnu aj náraz po páde na tvrdý povrch. Poteší vás i ich vysoký stupeň krytia IP65, vďaka ktorému sú všetky vodeodolné. Kvalitný značkový CREE LED chip sa stará o nadštandardný svetelný tok a dostatočný dosvit.

Skvele vám poslúži ako spoľahlivý pomocník v práci, pri ktorej sa potrebujete na funkčnosť svojho náradia plne spoľahnúť. Rovnako tak ale baterku EMOS Ultibright oceníte pri bežnom používaní doma, v prírode alebo na cestách. Vďaka praktickému klipu, spoľahlivému pútku a kompaktným rozmerom budete mať baterku pri sebe vo všetkých situáciách, kedy to bude potrebné. Na svietidlá EMOS Ultibright štandardne poskytujeme trojročnú záruku.

Praktické nabíjacie svietidlo

Skvelý výkon spolu s istotou, že je svietidlo vždy pripravená k plnohodnotnému použitie - to je presne to, čo si praje nejeden kutil, chalupár, ale tiež športovec. LED svietidlo EMOS Ultibright 80 je presne takým pomocníkom, akého potrebujete.

So svojimi rozmermi 151 × 34 mm a hmotnosťou 189 g je ešte dostatočne malé a ľahké na to, aby ste sotva vnímali, že ho pri sebe máte, a pritom vám poskytne dostatočne silné svetlo pri každodenných bežných činnostiach. Či už sa chystáte ísť behať, ísť na chalupu, alebo len zájsť večer do pivnice, s nabíjacím svietidlom EMOS Ultibright 80 budete mať istotu, že nikdy neostanete potme.

Jednoduché a rýchle nabíjanie

Nabiť svietidlo ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí odskrutkovať uzáver a pripojiť USB-C kábel. Pri nabíjaní je navyše vnútorná časť svietidla chránená pred vniknutím vody a nečistôt.

O stave nabíjania vás priebežne informuje LED signalizácia. Ak sa svietidlo nabíja, signalizácia svieti na červeno. Akonáhle je svietidlo opäť pripravené na používanie, dióda sa rozsvieti na zeleno.

3 režimy svietenia, nadštandardné dosvit

Svietidlo EMOS Ultibright 80 je vybavené tlačidlom Double Switch, ktorým uvediete svietidlo do troch režimov svietenia. Stlačením stredového vypínača baterku rozsvietite, alebo zhasnete. Ľahkým stláčaním potom ľahko dosiahnete rýchle blikanie alebo tiché zapnutie bez charakteristického cvaknutia.

Druhé tlačidlo je pripravené pre rýchlu zmenu režimu svietenia, kedy môžete voliť medzi 100% výkonom svietidla, pri ňom svietidlo dosvieti na vzdialenosť až 230 m, 50% režimom svietenia s dosvitom až 150 m, alebo úsporným 20% režimom svietenia, ktorého dosvit dosahuje až 100 m.

Je na neho spoľahnutie aj v náročných podmienkach

LED svietidlo Ultibright 80 vás nikdy nenechá v štichu. Či už ste práve doma, na chalupe, alebo v prírode, vodeodolné svietidlo so stupňom krytia IP65 je presne tým, čo potrebujete. A keď k tomu ešte pridáte to, že je nárazuvzdorná a nezaskočí ho ani pád na tvrdý povrch, potom si baterku EMOS Ultibright 80 priamo zamilujete.

Výkonný pomocník s CREE LED chipom

Na svietidlo Ultibright 80 je aj napriek jej kompaktné rozmery spoľah. Vďaka kvalitnému CREE LED chipu CREE XP-G3 S3 dosiahne maximálny svetelný tok až 600 lm. Pri plnom výkone si s ňou tak pohodlne posvietite na vzdialenosť až 230 metrov. Polovičný výkon potom poskytuje svetelný tok 300 lm a dosvit až 150 m. S úsporným režimom dosiahnete 130 lm a dosvitu až 100 m.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: